Pár slov z našej histórie

V roku 2005 sme prišli s myšlienkou založiť jazykovú školu, v ktorej by učenie sa angličtiny ľudí bavilo. V tej dobe, veľmi populárna Callanova metóda priniesla na trh možnosť učiť sa po anglicky až 4 x rýchlejšie. V tomto období sme sa zameriavali najmä na skupinovú výučbu. Počet študentov v skupine predstavoval 8 až 10 ľudí. Na niekoľko rokov sme sa stali výhradným distribútorom učebných materiálov tejto metódy pre slovenský a český trh.

Toto obdobie je však preč. Požiadavky ľudí na obsah, zameranie a intenzitu výučby sa zmenili a my sme sa nielen prispôsobili, šli sme vždy ďalej.

Súčasnosť

Dnes poskytujeme najmä individuálne kurzy. Nejde už len o angličtinu. Ľudia u nás študujú nemčinu, ruštinu, španielčinu a iné jazyky. Občas nás niekto vyzve, aby sme sa porovnali s konkurenciou. Nerobíme to. Najmä však nehodnotíme prácu iných a nekritizujeme ju. Náš štýl je iný. Našim krédom je: „S ľuďmi pre ľudí.“ Neodmietame nikoho. Ak si chcete u nás kúpiť len jednu hodinu, vyjdeme Vám v ústrety. A vidíte, nie je to celkom tak. Prvú hodinu máte u nás zdarma.

Nepredávame mačku vo vreci. Chceme, aby každý náš zákazník vedel čo kupuje a mal istotu, že vie, do čoho ide. Ak sa potom rozhodne, že si kúpi len jednu hodinu, radi mu vyhovieme.

Ľudský prístup uplatňujeme nie len u klientov. Každý, kto pracuje v tejto spoločnosti a vykonáva nejakú činnosť, je našim kolegom. Nenájdete u nás podriadených a nadriadených. Len partnerstvo, spolupráca a pochopenie pre potreby druhých nám umožňujú vytvárať prostredie, v ktorom sa budete cítiť dobre.

Kde nás nájdete
Obchodná 2, Bratislava

NAŠI LEKTORI

Späť hore